Sufity napinane – Brodnica

Sufity napinane - Brodnica

Sufit często jest przestrzenią pomijaną podczas aranżacji mieszkania czy domu- w końcu niewiele osób zwraca na niego uwagę. Nie jest to jednak dobre podejście szczególnie w sytuacji, kiedy właśnie w okolicy sufitu przebiegają różnego typu instalacje z przewodami czy rurami. Nie tylko zaburzają one wystrój wnętrza, ale zazwyczaj prezentują się one po prostu nieestetycznie.

Od wielu lat stosuje się więc różnorodne metody, które umożliwiają skuteczne zakamuflowanie – w tym m.in. sufity podwieszane wykonane z płyt gipsowo-kartonowych. Rozwiązanie to jest dobre, aczkolwiek ma swoje wady, takie jak chociażby czas niezbędny do stworzenia takiej właśnie konstrukcji, a także spory bałagan i wszechobecny pył, które pozostają po całym procesie. Dużo łatwiejszy w instalacji, szybszy i niemal bezinwazyjny jest sufit napinany. Jeżeli jesteś zainteresowany takim rozwiązaniem, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy specjalistami od montażu sufitów napinanych w Brodnicy i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Czym są sufity napinane - Brodnica

Sufit napinany to doskonała alternatywa dla sufitu podwieszanego. Warto tutaj zaznaczyć, że rozwiązanie to było wykorzystywane już w starożytnym Rzymie i Grecji, jednak w nieco innym celu, niż obecnie. Czym w zasadzie jest sufit napinany i z jakich materiałów się go wykonuje? W odróżneiniu od sufitów podwieszanych,\ te, które my instalujemy, wymagają niewielkiej ilości elementów. Bardzo istotne są tutaj odpowiednio dobrane specjalne profile metalowe – to właśnie na nich zostanie rozciągnięta membrana wykonana z termokurczliwej folii PCV lub poliestrowej tkaniny. Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów oraz prostej konstrukcji montaż takiego sufitu zajmie zaledwie kilka godzin, a efekt wizualny będzie fantastyczny.

Sufity napinane w Brodnicy - cena

Jedną z kwestii, które interesują osoby chcące mieć w swoim domu sufity napinane, jest to, ile takie rozwiązanie kosztuje. Ze względu na jego specyfikę nie ma jednak stałego cennika – każdy sufit tego typu wykonywany jest na zamówienie, a co za tym idzie – wyceniany indywidualni

Dlaczego warto postawić na naszą firmę?

Ponieważ zajmujemy się montażem sufitów napinanych w Brodnicy i nie tylko od wielu lat, stale zapewniając naszym klientom najwyższy standard obsługi, szybką i fachową realizację projektu oraz wysokiej klasy materiały. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Facebook
YouTube
LinkedIn