Sufity napinane – Tuchola

Sufity napinane - Tuchola

Jednym z najważniejszych elementów konstrukcyjnych, na jaki należy zwrócić szczególną uwagę podczas budowy domu lub generalnego remontu, jest sufit. Wbrew pozorom pełni on bardzo ważną funkcję, jest dopełnieniem aranżacji całego pomieszczenia. Czasami jednak zdarza się, że na suficie widać niedociągnięcia lub nieestetyczny tynk. Aby ukryć te mankamenty, bardzo dobrym rozwiązaniem są sufity napinane (Tuchola). Są niezwykle wytrzymałe i pozwalają na stworzenie wyjątkowej aranżacji.

Sufity napinane Tuchola - oryginalna aranżacja

Sufit to element, o którym często zapomina się w trakcie remontu. Jest to jednak błąd, gdyż ten ważny element konstrukcyjny bardzo często dopełnia całą aranżację i decyduje o tym, jak będzie prezentowało się dane wnętrze. Sufity napinane (Tuchola) to najlepsze rozwiązanie, aby pozbyć się widocznych kabli, a także wszelkich niedoskonałości sufitu. Ponadto są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, kształtach, a także kolorach. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł znaleźć najlepiej pasujący sufit do swojego mieszkania.

Sufit napinany to jednak nie tylko okazja do ukrycia mankamentów konstrukcyjnych. Pozwala on również na stworzenie niezwykłego oświetlenia, na przykład pięknego, oryginalnego obrazu. Doskonale sprawdza się również jako element instalacji oświetleniowej w pomieszczeniu. W przypadku małych pomieszczeń doskonałym pomysłem może okazać się membrana lustrzana. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie można optycznie powiększyć przestrzeń i stworzyć oryginalną aranżację.

Sufity napinane - rozwiązania na lata

Oferowane przez nas sufity napinane to, oprócz wyżej wymienionych zalet, także bezpieczeństwo. Są one bowiem odporne na ogień, zbieranie się kurzu, ponadto są także wodoodporne. Dzięki temu nie będą wchłaniały wilgoci. Ich kolejną zaletą jest fakt, że skutecznie powstrzymują rozprzestrzenianie się grzybów oraz bakterii. Jest to bardzo korzystne nie tylko dla zdrowia domowników, ale również skutecznie zabezpiecza elementy konstrukcyjne.

Sufity napinane - dlaczego my?

Sufity napinane (Tuchola) cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zaczynają wypierać sufity podwieszane. Są one bowiem bardzo łatwe w montażu, a ich instalację można przeprowadzać nawet w wykończonym, urządzonym mieszkaniu. W przeciwieństwie do sufitów podwieszanych, w tym przypadku montaż trwa jedynie kilka godzin. Nasi doświadczeni pracownicy szybko uporają się z zadaniem i sprawią, że klient zyska pięknie wykończony, oryginalny sufit.

Facebook
YouTube
LinkedIn