Sufity napinane – Włocławek

Sufity napinane - Włocławek

Każdy lubi przebywać we wnętrzach wykończonych w sposób estetyczny. Dobrze dobrane meble czy ściany w ładnych barwach to nie wszystko, ponieważ nie można zapominać o sufitach, które mogą nie tylko poprawić wygląd pomieszczenia, ale dodatkowo powiększyć je optycznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi sufitami napinanymi. Włocławek to jedno z miast, w którym oferujemy nasze usługi.

Sufity napinane Włocławek - dlaczego warto?

Sufity napinane są wykonywane z folii, która jest napinana na wybraną powierzchnię, do której dopasowuje się pod wpływem ciepła. Może mieć różne kolory – najpopularniejszy jest biały oraz czarny o wykończeniu połyskującym. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać z folii w innych wersjach kolorystycznych, jeśli będzie to pasować do powierzchni. Warto wiedzieć, że taka błyszcząca, w pewnym stopniu wręcz lustrzana powierzchnia rozjaśnia i powiększa optycznie pomieszczenie. Możemy również wykorzystać folię z konkretnym nadrukiem, co pozwala jeszcze bardziej spersonalizować wnętrze. Sufity napinane montujemy w jednej lub kilku płaszczyznach.

Sufity napinane mają jednak o wiele więcej zalet niż tylko w kontekście estetyki. Po pierwsze montuje się je bardzo szybko, co stanowi ciekawą alternatywę dla innych rozwiązań. Po drugie mogą mieć dowolny kształt. Są bardzo łatwe w utrzymaniu i nie wymagają szczególnej konserwacji. Co szczególnie ważne ze strony bezpieczeństwa – są ognioodporne. Co więcej, to także powierzchnie nieprzemakalne, co jest równie istotne w przypadku zalania na piętrze powyżej. Sufity napinane można montować w dowolnym pomieszczeniu – kuchni, łazience, sypialni, salonie czy w biurze. Są także idealnym rozwiązaniem, żeby zakryć popękany czy nierówny sufit.

Sufity napinane Włocławek - dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sufitów napinanych. Dzięki temu dysponujemy skutecznymi rozwiązaniami, dzięki którym możemy dokonać montażu nawet w trudniejszych warunkach. Oferujemy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. Korzystamy z wysokiej jakości folii, które doskonale sprawdzą się w każdych warunkach – nie osadza się na nich kurz, nie skrapla woda, a sufit nie uszkadza się nawet, jak budynek osiada i ściany “pracują”. Dzięki temu sufity napinane we Włocławku są świetną alternatywą dla sufitów podwieszanych. W razie zainteresowania ofertą lub dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Facebook
YouTube
LinkedIn