Sufity napinane – Chełmża

Sufity napinane - Chełmża

Szukając ciekawego sposobu na wykończenie wnętrza pomieszczenia w sposób szybki, nowoczesny i praktyczny, warto zwrócić uwagę na sufity napinane. Chełmża to miejscowość, w której wykonujemy nasze usługi w ich zakresie. Doradzamy, projektujemy, montujemy i  pomagamy na każdym etapie współpracy, do której serdecznie zapraszamy, oferując jednocześnie konkurencyjne ceny oraz pełen profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Sufity napinane Chełmża - dlaczego warto?

Sufity napinane to przede wszystkim bardzo dobra alternatywna dla sufitów podwieszanych z płyt kartonowo-gipsowych. Montuje się je zaledwie w 1 dzień, nawet w przypadku większych pomieszczeń. W tym przypadku bowiem nie ma konieczności montażu sporego stelaża oraz pojedynczych płyt, ponieważ wystarczy użyć specjalnych profili, na które zostanie naciągnięta folią, która napina się pod wpływem ciepła. Montaż wymaga precyzji, jednak nie zajmuje sporo czasu.

Od strony praktycznej, sufity napinane są ognioodporne, dzięki czemu można je umieszczać w pomieszczeniach bardziej wymagających, takich jak kuchnia – nie zniszczą się przez różnice temperatur. Ponadto wyróżniają się wodoszczelnością, co jest istotne w razie zalania. Co interesujące, nie osiada na nich kurz i nie skrapla się woda, a jeżeli jest to konieczne, w razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć folię wilgotną ściereczką z mikrofibry. Nawet w przypadku trwałego zabrudzenia czy zniszczenia sufitu napinanego, wystarczy wtedy zamówić nową folię i założyć na profile. Montaż nie jest związany również z problematycznym pyleniem, co ma miejsce w przypadku sufitów z płyt.

Sufity napinane Chełmża - różnorodność sufitów

W naszej ofercie znajdują się bardzo zróżnicowane sufity napinane, dzięki czemu każdym może uzyskać planowany efekt w zakresie wykończenia wnętrz. Używamy bowiem folii w każdym kolorze. Mogą być matowe lub połyskujące. W drugim przypadku mają niemal lustrzaną powierzchnię, dzięki czemu optycznie powiększają powierzchnię i dodatkowo ją rozświetlają. Możemy też użyć folii z indywidualnym nadrukiem, która dodatkowo personalizuje powierzchnię. Dysponujemy też transparentnymi modelami, nad którymi montujemy profile LED, co daje świetny i nowoczesny efekt wizualny.

Zapewniamy profesjonalny montaż i terminową realizację zlecenia. Zachęcamy również do kontaktu celem doradztwa – od lat współpracujemy z architektami wnętrz, dzięki czemu możemy podpowiedzieć, które rozwiązania są najmodniejsze.

Facebook
YouTube
LinkedIn