Sufity napinane – Lipno

Sufity napinane - Lipno

Każdy chce mieszkać w estetycznym i zadbanym domu. Istnieje wiele technik w zakresie wykończenia wnętrz, dlatego tak istotny jest wybór podłóg, koloru ścian czy stylistyki mebli – jednak nie można zapominać o suficie, a osobiście uważamy, że doskonale sprawdzą się sufity napinane. Lipno jest miejscowością, w której obsługujemy klientów. Działamy również w okolicy oraz innych obszarach Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi specjalistami.

Profesjonalne sufity napinane Lipno - co to jest?

Sufity napinane są montowane na profilach mocowanych do ściany i dzięki temu nie wymagają zamontowania specjalnego stelaża, co jest konieczne w przypadku sufitów podwieszanych z płyt GK. Zamiast tego na wspomniane profile naciąga się termokurczliwą folię, która przez wyższą temperaturę staje się napięta.

Dlaczego warto stawiać na sufity napinane? Lipno

Sufity napinane mają wiele zalet, dlatego są coraz popularniejsze na rynku. Po pierwsze można je zamontować w każdym pomieszczeniu niezależnie, czy jest to sufit nad basenem, kuchnia, czy zwyczajny salon w domu. Jest to związane z faktem, że korzystamy z folii ognioodpornych oraz wodoszczelnych. Ponadto można je montować na kilku poziomach. Są doceniane też za łatwość utrzymania, ponieważ nie osiada na nich kurz i nie skrapla się woda.

Sufity napinane są również doceniane od strony estetycznej. Mogą mieć dowolny kolor, choć najpopularniejsze są biały i czarny w połysku, ponieważ są uniwersalne i dodatkowo rozświetlają pomieszczenie oraz powiększają je optycznie. Poza tym dysponujemy również foliami, które mogą zawierać personalizowany nadruk, dzięki czemu wnętrze może być jeszcze bardziej indywidualne. Ciekawym rozwiązaniem jest też skorzystanie z transparentnych sufitów napinanych, które są umieszczane pod profilami LED, dzięki czemu zapewniają interesujący efekt wizualny.

Sufity napinane Lipno - dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i cały czas się rozwijamy. Korzystamy z nowoczesnej technologii, dzięki czemu zapewniamy szybki montaż, zgodny z wysokimi standardami. Poza tym wyróżniamy się wiedzą, dlatego oferujemy też fachowe doradztwo. Wspieramy klientów na każdym etapie współpracy. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, ale też przedsiębiorców. Folie nadają się do montażu nawet w obiektach, takich jak baseny czy sklepy. W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.

Facebook
YouTube
LinkedIn