Sufity napinane – Świecie

Sufity napinane - Świecie

Sufity to przestrzenie w pomieszczeniach, na które obecnie rzadko zwraca się uwagę. Zazwyczaj pełnią one dziś funkcję użytkową – w tym miejscu prowadzone są instalacje elektryczne i inne. Nie da się ukryć, że wystające na wierzchu przewody potrafią zniszczyć całą aranżację wnętrza, dlatego trzeba zadbać o to, aby były one jak najlepiej zamaskowane i w miarę możliwości – niewidoczne.

W tym celu stosuje się różne rozwiązania, a najpopularniejszym z nich od długiego czasu pozostaje sufit podwieszany, który powstaje z użyciem płyt gipsowo-kartonowych. Trzeba przy tym pamiętać, że jest to jednak rozwiązanie, które niesie za sobą pewne konsekwencje. Po pierwsze – wykonanie podwieszanego sufitu potrafi trwać bardzo długo z różnych przyczyn. To dość złożony proces, który wymaga dużo pracy i powstaje przy nim sporo zanieczyszczeń i pyłu. Istnieje dla niego jednak doskonała alternatywa, jaką są instalowane przez nas sufity napinane. Ich montaż trwa kilka godzin, są znacznie mniej inwazyjne niż płyty g-k, a do tego dają większe możliwości niż one. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sufitów napinanych w Świeciu.

Czym charakteryzują się sufity napinane?

Przede wszystkim – prostotą konstrukcji. Dzięki zastosowaniu niewielkiej ilości lekkich materiałów proces montażu przebiega szybko i sprawnie. Sufity napinane powstają ze specjalnej tkaniny poliestrowej lub folii PCV o właściwościach termokurczliwych, które rozciągane są między specjalnie przygotowanymi do tego celu profilami. Cała konstrukcja jest lekka i nie obciąża ścian, a do tego jej montaż nie generuje ogromnych ilości pyłu i innych zanieczyszczeń, jak ma to miejsce w przypadku płyt g-k i sufitów podwieszanych.

Wyjątkowe sufity napinane - Świecie

Zamontowany przez nas sufit napinany w Świeciu i nie tylko to doskonała opcja dla osób, które chcą ukryć nieestetyczne elementy znajdujące się w pomieszczeniu, których ciężko się pozbyć. Przykładowo mowa tutaj o popękanych tynkach czy nierównościach, które mogą zaburzyć całą aranżację. Dzięki naszej pomocy problem zostanie błyskawicznie zniwelowany.

Sufity napinane w Świeciu - zaufaj profesjonalistom

Sufit napinany to doskonała alternatywa dla każdej osoby, która chciałaby zakryć niedoskonałości domyślnego sufitu pomieszczenia, jednak nie chce tracić do niego dostępu na kilka dni, a następnie przez kilka dni sprzątać pył i inne zanieczyszczenia. Działamy na rynku od długiego czasu, stale zapewniając naszym klientom fachową obsługę, profesjonalne podejście i atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Facebook
YouTube
LinkedIn