poznaj nasze

Sufity napinane

sprawdź

O NAS

Stanowimy zespół, który specjalizuje się w profesjonalnym montażu sufitów napinanych. Wykonujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Wszystkie nasze realizacje są dokładnie zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Nasze sufity są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Ponadto, są one łatwe do instalacji i mogą być dopasowane do każdego rodzaju wnętrza. To najlepsza opcja, gdy zachodzi potrzeba uzyskania eleganckiego wyglądu i jednocześnie wyeliminowania niedoskonałości starego sufitu.

Jesteśmy pasjonatami naszej pracy, zawsze staramy się znaleźć najbardziej kreatywne i innowacyjne rozwiązania dla każdego klienta. Dzięki temu każda realizacja jest wyjątkowa. Działamy w branży już od 2016 r., co pozwoliło nam zdobyć niezbędne doświadczenie i umiejętności.

Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje sufitu napinanego do małego pomieszczenia czy do dużego biura, zawsze zrobimy wszystko, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jesteśmy pewni, że nasze sufity spełnią najwyższe oczekiwania naszych klientów i będą stanowić piękny i elegancki element wystroju wnętrza.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz darmowych konsultacji. Nasz zespół z przyjemnością pomoże i doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

SZYBKI MONTAŻ

DOWOLNY KSZTAŁT I KOLOR

ŁATWY W UTRZYMANIU

PŁASKI LUB WIELOPOZIOMOWY

OGNIOODPORNY

NIEPRZEMAKALNY W PRZYPADKU ZALANIA

GDZIE MONTUJE SIĘ SUFITY NAPINANE?

Sufity napinane mogą być montowane w praktycznie dowolnym pomieszczeniu – od łazienek, kuchni i pokoi, przez biura i gabinety, po wielkie hale czy też obiekty użyteczności publicznej, takie jak: baseny, sauny, restauracje, puby, hotele, szpitale, myjnie samochodowe itp.

sprawdź

CO TO JEST SUFIT NAPINANY?

Sufit napinany Jest ciekawą alternatywą dla sufitu podwieszanego z płyt g-k, z tą różnicą że sufit napinany składa się tylko z profili umieszczonych pod stropem po obwodzie sufitu i rozciągniętej pomiędzy nimi membrany. Przy montażu sufitu napinanego nie ma konieczności wykonania stelaża, profile mocowane są do ściany na wysokości już od 30 mm poniżej sufitu.

Sprawdź

KONSERWACJA?

Sufity napinane nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji. Nie osadza się na nich kurz oraz nie skrapla woda. Ich konstrukcja sprawia, że nie ulegają one zużyciu nawet jeżeli budynek osadza się, a ściany pracują. Brak elementów podwieszanych to również brak konieczności ich kontroli, konserwowania i rewitalizowania.

sprawdź

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo.

Imię
Email
Wiadomość