Sufity napinane – Żnin

Sufity napinane - Żnin

Szukając nowoczesnego sposobu na wykończenie wnętrza mieszkania, warto zainteresować się popularnymi trendami w architekturze wnętrz, spośród których na szczególną uwagę zasługują sufity napinane. Żnin to miasto, w którym wykonujemy realizacje i obsługujemy klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Do każdego podchodzimy indywidualnie, a nasze usługi zawsze są na najwyższym poziomie. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

Sufity napinane Żnin - kompleksowa oferta

Oferujemy profesjonalne sufity napinane, których montaż trwa stosunkowo krótko, dzięki czemu są coraz częściej wybierane zamiast podwieszanych sufitów kartonowo-gipsowych. Proponujemy profesjonalne doradztwo, dostarczenie materiałów oraz szybki montaż w miejscu docelowym. Pracujemy we wszystkich obiektach – często działamy w domach klientów indywidualnych, jednak montujemy sufity również w sklepach, biurach, salonach z branży beauty itd.

Sufity napinane Żnin - co to są sufity napinane?

Sufity napinane są montowane na specjalnych profilach przytwierdzonych do ścian na wybranej wysokości (wystarczy zaledwie 30 ml), a następnie naciąga się folię przy pomocy urządzeń emitujących wysoką temperaturę, co zwiększa napięcie wspomnianej folii i zwiększa jej stabilność, a także dopasowuje do powierzchni. Można ją montować na płasko lub w kilku poziomach.

Proponowane sufity napinane w Żninie to rozwiązanie nowoczesne, ale również praktyczne. Nawet w przypadku dużych pomieszczeń, montaż sufitu może trwać zaledwie kilka lub kilkanaście godzin, natomiast w przypadku podwieszanych sufitów z płyt GK to co najmniej kilka dni. Folia nie przyciąga kurzu i nie skrapla się na niej woda, dlatego jest prosta w utrzymaniu. Cechuje się też ognioodpornością oraz wodoszczelnością, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie w obiekcie.

Sufity napinane Żnin - rodzaje folii

Oferujemy różne rodzaje folii, zawsze cechuje się ona wysoką jakością. Najpopularniejsze w naszej ofercie są modele białe oraz czarne w połysku, które odbijają światło, dzięki czemu pomieszczenie jest lepiej oświetlone i wydaje się optycznie większe. Jednak możemy zapewnić folię w każdym kolorze, też z wykończeniem matowym. Ciekawą propozycją jest też folia z nadrukiem, która może stanowić istotną ozdobę pomieszczenia lub lepiej je personalizować. Klienci doceniają także folię transparentną, która jest umieszczana zaraz pod profilami z lampami LED, dzięki czemu cały element sufitu może być podświetlony.

Facebook
YouTube
LinkedIn