Sufity napinane – Janikowo

Sufity napinane - Janikowo

Jednym z najnowocześniejszych sposobów na efektowną aranżację przestrzeni sufitowej jest montaż sufitu napinanego. Janikowo to jedno z wielu miast w Polsce, w którym można zaobserwować wzmożone zainteresowanie tą formą. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu sufitów napinanych, a także ich detalicznym, terminowym montażu. Mnogość wzorów, kolorów i innowacyjnych rozwiązań sprawia, że to rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością na polskim rynku.

Czym charakteryzują się sufity napinane? - Janikowo

Ciekawa aranżacja sufitów zaczęła zyskiwać na popularności kilka lat temu. Tradycyjnym rozwiązaniem, wykorzystywanym przez wiele firm, jest montaż sufitów podwieszanych. Wykonuje się je z płyt kartonowo-gipsowych. Doskonałą alternatywą dla tej formy aranżacji są jednak sufity napinane. Jak sama nazwa wskazuje, główna różnica polega na sposobie montażu. W przypadku napinanych rozwiązań profile montuje się pod stropem po obwodzie sufitu. Następnie zaczepia się na nie specjalną membranę w wybranym przez klienta wzorze.

Sufity napinane Janikowo - nasza oferta

Tworząc ofertę naszej firmy, dbamy przede wszystkim o różnorodność asortymentu. Istnieje możliwość wykonania sufitu błyszczącego, matowego, podświetlanego, 3D, wielopoziomowego, czy nawet z nadrukiem. Każde zlecenie realizowane jest w sposób indywidualny, a więc klient może zaproponować preferowany przez siebie wzór i kształt.  Niezaprzeczalną zaletą wykonywanych przez nasz sufitów napinanych jest sprawny, terminowy i bezproblemowy montaż. W przeciwieństwie do tradycyjnych form montaż sufitu podwieszanego nie generuje aż tyle pyłu. Usługa montażu realizowana jest najczęściej w ciągu jednego dnia roboczego.

Sufity napinane w Janikowie - dlaczego warto?

Współpraca z naszą firmą to gwarancja satysfakcji i komfortu użytkowania sufitu przez długie lata. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, ognioodpornych i trwałych materiałów, które są niezwykle łatwe w czyszczeniu i nie wymagają żadnych, specjalistycznych środków czyszczących. Lekkość konstrukcji nie generuje ryzyka obciążenia stropu. Sufit napinany to doskonałe rozwiązanie nie tylko w nowych przestrzeniach. Doskonale sprawdzi się również w sytuacjach, w których klient dąży do efektownego zamaskowania pęknięć, rur instalacyjnych czy nierówności na suficie. W przypadku jakichkolwiek pytań, co do opisywanej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, adres e-mail lub telefon komórkowy.

Facebook
YouTube
LinkedIn