Sufity napinane – Nakło nad Notecią

Sufity napinane - Nakło nad Notecią

Planując wystrój danego pomieszczenia, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie jego elementy i przestrzenie. Niestety – część osób pomija niektóre detale, co z kolei sprawia, że ostateczny efekt nie jest taki, jaki powinien być. Najwięcej problemów bardzo często sprawiają sufity – w wielu pomieszczeniach to właśnie przy nich przebiegają różne instalacje czy poprowadzone są przewody. Chcąc je zamaskować trzeba zastosować jedno z dostępnych na rynku rozwiązań – takich jak wykonywane przez nas sufity napinane. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Wysokiej jakości sufity napinane - Nakło nad Notecią

Wiele osób zastanawia się – czym w zasadzie są sufity napinane? Już spieszymy z odpowiedzią. Otóż oferowane przez nas sufity napinane w Nakle nad Notecią i nie tylko to alternatywa dla sufitów podwieszanych, które wykonuje się z płyt gipsowo-kartonowych. Technologia ta ma jednak w stosunku do tej drugiej mnóstwo zalet. Zastosowanie obu jest w zasadzie takie samo – wykonuje się je, aby zamaskować znajdujące się przy suficie elementy instalacji różnego typu, a także niedoskonałości takie jak pękający tynk czy krzywy sufit bazowy.

Sufity napinane wykonuje się z tkaniny poliestrowej lub specjalnej folii PCV, która rozciągana jest na specjalnych profilach przymocowanych w miejscu, w którym chcemy mieć właśnie taki sufit. Jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, co doceniło już wielu klientów.

Jakie plusy mają sufity napinane?

Jednym z największych atutów sufitów napinanych w Nakle nad Notecią i nie tylko jest zdecydowanie łatwiejszy i szybszy montaż niż w przypadku standardowych rozwiązań z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych. Przygotowanie wszystkich elementów wraz z ich instalacją na miejscu docelowym zajmuje przeważnie do kilku godzin, podczas gdy wykonanie standardowego sufitu podwieszanego będzie trwać kilka dni.

Kolejnym bardzo ważnym atutem jest niewielka inwazyjność podczas procesu instalacji. W przypadku wykonania podwieszanego sufitu z płyt GK powstaje mnóstwo pyłu i odpadów, które potem trudno jest posprzątać. Decydując się na sufit napinany, można uniknąć tych nieprzyjemnych niedogodności.

Postaw na sprawdzoną firmę instalującą sufity napinane

Działamy na rynku już od wielu lat, wykonując wspaniałe sufity napinane w Nakle nad Notecią i nie tylko. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. W trakcie rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły współpracy i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej pracy.

Facebook
YouTube
LinkedIn