Sufity napinane – Inowrocław

Sufity napinane - Inowrocław

Sufit to ważna część pomieszczenia, która także wpływa na jego wygląd. Dlatego nie można o nim zapominać w kontekście wykończenia wnętrz. Częstym wyborem jest sufit z płyt gipsowych, jednak coraz więcej osób sięga po sufity napinane. Inowrocław jest miastem, w którym je montujemy. To doskonała alternatywa zarówno pod kątem ceny, czasu realizacji, jak i estetyki. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszymi specjalistami.

Co to sufity napinane? Inowrocław

Sufitem napinanym nazywa się rodzaj sufitu, który montuje się np. celem zakrycia nierówności lub pęknięć. W jego przypadku montuje się tylko profile do ścian na wybranej wysokości i naciąga na nie folię, która napina się przez wpływ gorącej temperatury. Jest świetną alternatywą dla sufitu podwieszanego z płyt kartonowo-gipsowych. Montaż w tym przypadku jest znacznie szybszy i nawet w przypadku większych pomieszczeń można go wykonać w przeciągu jednego dnia. W tym przypadku montaż jest też pozbawiony uciążliwego pylenia. Nad sufitem napinanym można instalować np. wentylację czy klimatyzację.

dlaczego warto postawić na sufity napinane? Inowrocław

Oferujemy różne sufity napinane. Najczęściej wybieranymi foliami są błyszczące czarna i biała, które bardzo ładnie odbijają światło, a co istotne – rozświetlają pomieszczenie i powiększają je optycznie. Jednak oferujemy folię w jakimkolwiek kolorze, dzięki czemu można dopasować wystrój przestrzeni w sposób maksymalny. Dla miłośników personalizacji mamy folie z indywidualnymi nadrukami. Co więcej, mamy też folie transparentne, nad którymi montujemy profile LED, co jest doceniane przez fanów nowoczesnego wykończenia wnętrz.

Od strony praktycznej natomiast sufity napinane także świetnie się sprawdzają. Jak wspomnieliśmy wcześniej, ich montaż jest naprawdę krótki. Poza tym są odporne na ogień oraz wodoszczelne. Dzięki tym właściwościom są dobrym rozwiązaniem nie tylko w przypadku pomieszczeń pokroju salonów czy sypialni, ponieważ dobrze sprawdzą się na basenach, w halach produkcyjnych, łazienkach czy kuchniach. Ponadto sufity napinane można montować na kilku poziomach, zależnie od pomysłu aranżacji wnętrz.

Sufity napinane Inowrocław - profesjonalizm i szybka realizacja

Jesteśmy terminowi i do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie. Zależy nam bowiem na zadowoleniu każdego klienta. Posiadamy doświadczenie w branży, oferujemy profesjonalne doradztwo, rzetelną realizację oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Facebook
YouTube
LinkedIn